Здоров`я в кожний дім!

Новини мережі

Спеціальні пропозиції зі знижками у листопаді 2021 року

Вересень🍂☔️ та жовтень 🍎Знижки на Акційні позиції 🍁

Під час карантину аптеки працюють у звичному режимі

Про компанію

Перша аптека «Домашня Аптечка» відкрила свої двері для жителів с. Новосілки Київської області у 2009-му році. І хоч перші кроки невеликого сімейного бізнесу не були простими, але цілеспрямоване прагнення до розвитку разом із вдалими управлінськими рішеннями дали свої результати.

«Розширення» не забарилось - друга аптека розпочала свою діяльність у березні 2010 року. Таким чином відбулось становлення «Домашньої Аптечки» як невеликої, проте мережі. Тоді ж з’явилось і гасло мережі: «Здоров’я в кожний дім!». В наступні 3 роки було відкрито ще 4 аптеки.

«Домашня Аптечка» сьогодні – це фармацевтична сервісна мережа, яка налічує 17 сучасних аптек в Києві та Київській області.

Найбільшою цінністю компанії є високий рівень професіоналізму працівників. Штат мережі – це 60 провізорів і фармацевтів, які готові надати якісну консультацію з індивідуальним підходом до кожного клієнта. З метою підтримки та поліпшення рівня обслуговування щоквартально відбувається атестація працівників, реалізовуються навчальні програми.

Широкий асортимент виключно сертифікованої продукції, помірні ціни, "крокова" доступність аптек «Домашня Аптечка», а також дисконтні програми та спеціальні пропозиції дозволяють задовольнити запити населення у будь-яку пору року і своєчасно реагувати на зміни потреб.

Невід’ємною частиною своєї діяльності ми вбачаємо підтримку цільових благодійних проектів, ініціатив, які спрямовані на підтримку здоров’я та популяризацію здорового способу життя.

Дякуємо, що обираєте нас!

З повагою, Ваша Домашня Аптечка