Здоров`я в кожний дім!

Новини мережі

Спеціальні пропозиції зі знижками у листопаді 2021 року

Вересень🍂☔️ та жовтень 🍎Знижки на Акційні позиції 🍁

Під час карантину аптеки працюють у звичному режимі

«Домашня Аптечка» запрошує на баскетбольний «Juniors Cup»!

7-8 березня в Києві відбудеться всеукраїнський дитячий турнір з баскетболу «Juniors Cup», організатором якого є мережа АПТЕК «Домашня Аптечка».

Турнір проводиться під егідою Федерації Баскетболу України (ФБУ), його включено в офіційний юнацький календар турнірів федерації.
Учасники «Juniors Cup» (гравці 2005 р. народження) – дівочі баскетбольні команди з Києва, Житомира, Полтави, Вінниці та м. Бар.

Мета проведення «Juniors Cup» - сприяння розвитку дитячого та юнацького спорту в Україні, популяризація активного та здорового способу життя.

«За наявності належної підтримки та правильної мотивації юні спортсменки зможуть в майбутньому досягти успіху в українських та європейських спортивних клубах. Турнір «Juniors Cup» – це і набуття якісної ігрової практики, і усвідомлення свого місця спочатку в дитячому, а згодом, можливо, в дорослому спорті. В планах – не просто зробити змагання щорічними, а перехід турніру на міжнародний рівень, залучення учасників з інших країн» - Євгеній Петренко, директор мережі «Домашня Аптечка».

Інформація про місце та час проведення ігр на малюнку нижче.
Слідкуйте за розвитком подій на на наших сторінках у Facebook та Вконтакте і до зустрічі на турнірі!