Здоров`я в кожний дім!
044 593 01 37

СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА НА ГЛЮКОМЕТР GLUNEO LITE!

Простий у використанні. Система автоматичного кодування. Час вимірювання - 5 сек. Зберігає дані 365 вимірювань. Можливість перенести всю інформацію з глюкометра на комп’ютер за допомогою USB кабелю.

Чотири режиму вимірювання рівня глюкози в крові: можливість встановлювати позначку вимірювання до або після їжі, після прийому ліків, після вправ. Будильник (4 рази на день). Автоматичне витягування тест-смужок. Фермент - FAD-GDH, що мінімізує вплив більше ніж 20 речовин, які є впливають на точність визначення рівня глюкози, включаючи мальтозу (міститься в ліках для нирок, льодяниках і сиропі від кашлю, в житі та ячмені) і галактозу.
Діапазон гематокриту 20% - 65% дозволяє проводити аналіз у людей будь-якого віку. Завдяки новій технології покриття тестової смужки кров краще наноситься на полоску. Висока точність вимірювання підтверджена сертифікатом новітнього стандарту якості ISO 15197 у 2013 році.
Вигідна комплектація - 10 тест-смужок і 10 ланцетів.
Завдяки тому, що кисень не впливає на даний ензим, можна використовувати не тільки капілярну кров, але і венозну для самостійного тестування.
Більше знижок у Вигідній пропозиції від мережі аптек Домашня Апттечка